Корисна інформація / Якщо шлунок став «лінуватися»?

Якщо шлунок став «лінуватися»?

Якщо Ви стали помічати, що Ваш шлунок почав «лінуватися», то, швидше за все, він, як Ваша невід’ємна частина, вимагає до себе підвищеної уваги.

Отже, давайте розглянемо докладніше першопричини такої «ліні» і спробуємо знайти шляхи взаєморозуміння зі шлунком, щоб він не заважав Вам жити, а Ви, в свою чергу, ставилися до нього з повагою.

Найчастіше, а точніше завжди, проблеми з роботою шлунка виникають на ґрунті неправильного і нераціонального харчування, нездорового способу життя, під час нервових і психоемоційних перевантажень.

Перш за все, Ви повинні усвідомити, що надмірні прийоми їжі, як і неправильно побудоване голодування, є однаково шкідливими і змушують страждати Ваш травний орган. Адже призначення шлунка – перетравлювати їжу. Якщо їжі надто багато – він не встигає її перетравлювати, в результаті розтягується і перестає працювати взагалі. Якщо їжі немає – він все одно виділяє шлунковий сік, який «переробляє» стінки шлунка, тобто, їсть сам себе. Погодьтеся, обидва варіанти нам не підходять. Але є і третій варіант (особливо актуальний для тих, які «одвічно худнуть»). Про нього пишуть усі спортивні видання і дієтологи. Це дробове харчування, маленькими порціями, але з невеликим інтервалом.

Звичайно, якщо Ви з’їдатимете кожні дві години картоплю з м’ясом, млинці або гамбургери, то результату від такого харчування не буде. Точніше, буде – додаткові об’єми та кілограми. Отже, важливо не тільки скільки ми з’їдаємо, але й що саме ми їмо.

Якщо Ваш шлунок почав влаштовувати «страйки», дайте йому те, що він любить. Адже він Вам не ворог. Досить відмовитися від газованої води, алкоголю, фаст-фуду, надлишку смаженого і гострого, солодкого і виробів з борошна, Ваш шлунок лише подякує і почне працювати старанніше. Полюбіть його, і він обов’язково відповість Вам взаємністю, працюючи краще, ніж звичайно.

попередження

Інформація в даному розділі представлена ​​тільки для медичних працівників або для фахівців охорони здоров'я.

Підтвердіть будь ласка, що ви відноситесь до медичних працівників або до фахівців охорони здоров'я.